autor muzyki w filmie "Symfonia fabryki Ursus". Kompozytor, flecista, wokalista, improwizator, performer i publicysta. Gra i komponuje współczesny jazz w wielu odsłonach, muzykę współczesną, elektroniczną, posthiphop, noise, a także różne odmiany muzyki improwizowanej.

Reżyserka filmu "Symfonia fabryki Ursus" ("Symphony of the Ursus Factory"). Artywistka, artystka wizualna, reżyserka, pedagożka akademicka i przedszkolna. Autorka i inicjatorka realizowanego od 2011 r. wielodyscyplinarnego przedsięwzięcia z pogranicza sztuki i aktywizmu społecznego z byłymi pracownikami i pracownicami fabryki ciągników Ursus, na które składają się m.in. działania site-specific w przestrzeni publicznej, akcje społeczno-artystyczne, performance, happeningi, filmy niezależne oraz pełnometrażowy dokument kreacyjny pt. „Symfonia Fabryki Ursus” (Nagroda Filmowa PISF, MSN, Szkoły Wajdy).

Reżyser filmu "In Touch" ("In Touch"). Urodzony w 1981, absolwent PWSFTviT w Łodzi oraz Szkoły Wajdy w Warszawie. Nominowany do nagród IDFA za dokumentalny film pt.„Rogalik” (2012), nagradzany również m.in. na: Festiwalu Zagreb Dox, Festiwalu Alcine (Nagroda Główna), festiwalach w Oberhausen, Pekinie, Bukareszcie, Krakowie i innych. Oprócz reżyserii, zajmuje się animacją społeczną – organizuje warsztaty dla tzw. „trudnej młodzieży”. Jego “In Touch” otrzymał Specjalną Nagrodę Jury konkursu średniometrażowego Międzynarodowego Festiwalu Dokumentalnego w Amsterdamie IDFA 2018.

Dyrektor zdjęć do filmu „Kraina miodu” ("Honeyland"). Ljuma, operator i fotograf z Macedonii Północnej, specjalizuje się w rejestrowaniu ludzkich zachowań, intymnych relacji i autentycznych interakcji. Twarze są dla niego motywacją i źródłem. Obiektyw kamery w połączeniu z uczciwym i serdecznym podejściem do bohaterów pozwala mu kreślić wielowarstwowe, naturalne portrety. Owoce tego podejścia widaćw filmach macedońskich i zagranicznych – współpracował m.in. z Iliją Cvetkovskim przy „Avec L´Amour”, Hanisem Bagashovem przy „Mishko”, Dimitarem Orovchancem przy „Towarzyszu” oraz Tamarą Kotevską i Ljubomirem Stefanovem przy „Jeziorze jabłek”.