DOMINIK STRYCHARSKI

autor muzyki w filmie "Symfonia fabryki Ursus". Kompozytor, flecista, wokalista, improwizator, performer i publicysta. Gra i komponuje współczesny jazz w wielu odsłonach, muzykę współczesną,  elektroniczną, posthiphop, noise, a także różne odmiany muzyki improwizowanej.

Nagrał ponad 30 albumów w różnych składach. Jest twórcą i założycielem zespołu Pulsarus, łączącego jazz z zaawansowaną elektroniką a także Core 6, Prophetic Fall, Myriad Duo.

Jako kompozytor zajmuje się współczesną muzyką elektroakustyczną, korzystającą z nieortodoksyjnych technik i stylistycznych połączeń. Intensywnie rozwija współczesny język fletu prostego, oraz ludzkiego głosu łączonego z elektroniką.

Jako twórca teatralny skomponował różnorodną stylistycznie muzykę do przeszło 80 spektakli i projektów takich twórców scenicznych, jak Michał Zadara, Paweł Świątek, Wojtek Klemm, Katarzyna Raduszyńska, Jan Peszek, Anna Badora, Wojtek Urbański, Kuba Roszkowski i wielu innych. Spektakle z jego muzyką grane są w całej Polsce, i za granicą.

Współzałożyciel teatru Bretoncaffe.

Od roku 1998 tworzy (jako kompozytor i wykonawca) wielowymiarowy projekt solowy Doministry, łączący współczesną muzykę elektroniczną, posthiphop, performance, noise i elektro-ambient. Z DJ'em CueFx współtworzył producencki BandFx który ma na koncie kilka albumów. Był również współtwórcą wielu innych zespołów jazzowych i postrockowych. Współpracuje na stałe z Teatrem Akt, występując regularnie w Polsce i za granicą ze spektaklami „Poza Czasem”, „Planeta Róż” i „Ikar”.